Doğtaş, Doğtaş Mobilya, Mobilya Modelleri, Mobilya Fiyatları

Doğtaş Mobilya Berjer Modelleri

Evin en önemli konumunda olan ve salonu gösteren en önemli kısım oturma grubu ve yaşam ünitesidir. Yeni nesil mobilyalarda artık vitrin yerine yaşam ünitesi kullanılmaktadır. Yaşam ünitesi dışında, koltuk takımı da son zamanlarda tercih edilen köşe veya berjer koltuklu takımlar tercih edilmektedir. Doğtaş Mobilya Berjer Modelleri oldukça ilginizi çekecek modern çizgilere sahip.  Bu takımlar ile evinize modern bir hava katabilirsiniz.

RESİMLERİ BÜYÜK GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

Eğer zaten klasik bir salon takımınız varsa yenilemek için bu klasik oturma grupları salonunuza uyum sağlayacaktır. Doğtaş Mobilya Berjer Modelleri arasından yapacağınız seçim için klasik görünüme destek sağlayabilirsiniz. Bu sayede de bir bütünlük oluşturup şıklık kazandıracaktır. Klasik salon takımlarında diğer önemli bir detay ise perdeler, güneşlik perdelerinin uyumlu olması ekstra biz güzellik katabilir. Bu nedenle perde seçimi de ilk başta çok önemlidir. Bir de salonda yemek odası var ise sandalye kılıfları da uyumlu olmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Doğtaş Mobilya Berjer Fiyatları başlıklı makalemizde Berjer Fiyatları, Doğtaş Berjer Fiyatları ve Doğtaş Fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Kategori: Berjerler

Benzer Konular

2015 Doğtaş Mobilya Berjer Modelleri

2015 Doğtaş Mobilya Berjer Modelleri

Şıklık ve zarafetiyle son zamanlarda birçok bayan tarafından tercih edilen mobilya modeli olan berjer modelleri...

2015 Doğtaş Berjer Modelleri

2015 Doğtaş Berjer Modelleri

Yeni nesil oturma gruplarına bakacak olursak en fazla tercih edilen modeller, köşe takımı ve berjer...

Doğtaş Mobilya Berjer Fiyatları

Doğtaş Mobilya Berjer Fiyatları

Evin merkezi konumunda olan ve salonu gösteren en önemli kısım oturma grubu ve yaşam ünitesidir....

Yukarı