Doğtaş, Doğtaş Mobilya, Mobilya Modelleri, Mobilya Fiyatları

2016 Doğtaş Mobilya Modelleri

Öncelikle, 2016 Doğtaş Mobilya Modelleri denildiğinde, aklınıza çok fazla ‘Gösteriş’ gelmesin.  Çünkü yılın trendlerine bakıldığında, gösterişe,uzak olduğunu görüyoruz. Bu sene kataloglarda, rahat, konforlu, daha geniş ve daha doğal tercihlerle karşılaşıyoruz. Özetleyecek olursak, yılın konsepti ‘Doğa ve Sadelik’ diyebiliriz. Konuyla ilgili araştırmalarım gösterişin yerini rahatlığa  bıraktığını gösteriyor.  Ahşap  ham ve boyasız,doğal hali ile  tercih edilmiş bu yıl. Yani oynama yapılmamış, ‘Naturel’ konseptine uygun tasarlanmış.  

2016 genç odası modelleri

2016 genç odası modelleri

Parlak lakelere yer verilmemiş olduğu gibi abartıdan kaçınılmış. 2016 Doğtaş Mobilya Modellerinde,ergonomiye dikkat edilmiş,  açılır-kapanır ve rahat seçimler yapılmış olduğu anlaşılıyor. Gösteriş merakı olanların, bu seneki modeller çok fazla  ilgisini çekmeyecek galiba.  Bilhassa yeşil ve açık pembe tonlarındaki takımların, gayet hoş ve konsepte uygun gözüktüğünü düşünüyorum.  Ayrıca köşe takımlarına da bu yıl oldukça rastlıyorum. Ve tabii ki köşe takımları da  sade ve rahat dizayn edilmiş,yılın diğer modelleri gibi. Hemen, hemen tüm mobilyaların fazlasıyla ,rahat ve kullanışlı göründüklerini söyleyebilirim.

RESİMLERİ BÜYÜK GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

2016 Doğtaş Mobilya Modelleri yazıp, Google’da aratarak çıkan görselleri inceleyecek olursanız makalede neden bahsettiğimi sanırım anlarsınız. ‘Teknoloji ve Naturel’ birleştirilerek, sadece görüntüsü güzel mobilyalar yerine, aynı zamanda daha çok işe yarar mobilyalar üretilmiş. Abartıdan uzaklaşıp doğallığa yaklaşılmış. Rahat koltuk takımları,kullanışlı köşe takımları, ham ahşaptan yapılan Tv üniteleri bize konsepti çok iyi yansıtıyor. Kısacası, bu yıl göz alıcı şıklık yerini, doğaya bırakıyor.

Bir önceki yazımız olan 2016 Pembe Ev Dekorasyon Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Pembe Ev Dekorasyon Modelleri, Doğtaş ve Doğtaş Mobilya hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konular

2017 Doğtaş Yemek Masası Fiyatları

2017 Doğtaş Yemek Masası Fiyatları

Ürettikleri tasarımlar Doğtaş yemek odası takımları oldukça kaliteli, sağlam, şık ve moderndir. Göz yormaz ve...

2017 Doğtaş Yatak Odası Takımı Ve Fiyatları

2017 Doğtaş Yatak Odası Takımı Ve Fiyatları

Türkiye’de mobilya sektöründe ön sıralarda yerini alan Doğtaş mobilya ürünlerini tasarlarken son teknolojiyi kullanarak tasarlar...

2017 Doğtaş Yatak Odası Takımları

2017 Doğtaş Yatak Odası Takımları

2017 Doğtaş Yatak Odası Takımlarını diğer markalardan ayıran en önemli özellikler çağdaş çizgisi, kullanım kolaylığı,...

2017 Doğtaş Exclusive Oturma Grubu Fiyatları

2017 Doğtaş Exclusive Oturma Grubu Fiyatları

Günümüzde birçok aile evlerinde otururken zamanlarını oturma odalarında geçirir. Herkes bu odanın şık, ferah ve...

2017 Doğtaş Exclusive Modelleri

2017 Doğtaş Exclusive Modelleri

2017 Doğtaş Exclusive Modelleri rahatlığı ile yine sizlerin gönlünde taht kurmayı başardı. Doğtaş mobilya bir...

Yukarı