Doğtaş, Doğtaş Mobilya, Mobilya Modelleri, Mobilya Fiyatları

2016 Doğtaş Mobilya Modelleri

Öncelikle, 2016 Doğtaş Mobilya Modelleri denildiğinde, aklınıza çok fazla ‘Gösteriş’ gelmesin.  Çünkü yılın trendlerine bakıldığında, gösterişe,uzak olduğunu görüyoruz. Bu sene kataloglarda, rahat, konforlu, daha geniş ve daha doğal tercihlerle karşılaşıyoruz. Özetleyecek olursak, yılın konsepti ‘Doğa ve Sadelik’ diyebiliriz. Konuyla ilgili araştırmalarım gösterişin yerini rahatlığa  bıraktığını gösteriyor.  Ahşap  ham ve boyasız,doğal hali ile  tercih edilmiş bu yıl. Yani oynama yapılmamış, ‘Naturel’ konseptine uygun tasarlanmış.  

2016 genç odası modelleri

2016 genç odası modelleri

Parlak lakelere yer verilmemiş olduğu gibi abartıdan kaçınılmış. 2016 Doğtaş Mobilya Modellerinde,ergonomiye dikkat edilmiş,  açılır-kapanır ve rahat seçimler yapılmış olduğu anlaşılıyor. Gösteriş merakı olanların, bu seneki modeller çok fazla  ilgisini çekmeyecek galiba.  Bilhassa yeşil ve açık pembe tonlarındaki takımların, gayet hoş ve konsepte uygun gözüktüğünü düşünüyorum.  Ayrıca köşe takımlarına da bu yıl oldukça rastlıyorum. Ve tabii ki köşe takımları da  sade ve rahat dizayn edilmiş,yılın diğer modelleri gibi. Hemen, hemen tüm mobilyaların fazlasıyla ,rahat ve kullanışlı göründüklerini söyleyebilirim.

RESİMLERİ BÜYÜK GÖRMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

2016 Doğtaş Mobilya Modelleri yazıp, Google’da aratarak çıkan görselleri inceleyecek olursanız makalede neden bahsettiğimi sanırım anlarsınız. ‘Teknoloji ve Naturel’ birleştirilerek, sadece görüntüsü güzel mobilyalar yerine, aynı zamanda daha çok işe yarar mobilyalar üretilmiş. Abartıdan uzaklaşıp doğallığa yaklaşılmış. Rahat koltuk takımları,kullanışlı köşe takımları, ham ahşaptan yapılan Tv üniteleri bize konsepti çok iyi yansıtıyor. Kısacası, bu yıl göz alıcı şıklık yerini, doğaya bırakıyor.

Bir önceki yazımız olan 2016 Pembe Ev Dekorasyon Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Pembe Ev Dekorasyon Modelleri, Doğtaş ve Doğtaş Mobilya hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konular

2017 Doğtaş Home Modelleri

2017 Doğtaş Home Modelleri

2017 Doğtaş Home Modelleri mobilya sektöründe ün yapmış markalardan birisidir. Doğtaş mobilya pazarına açıldığı andan...

2017 Doğtaş Home Oturma Grubu Modelleri

2017 Doğtaş Home Oturma Grubu Modelleri

2017 Doğtaş Home oturma grubu modelleri bu sezonda da yeni ve değişik ürünleriyle vitrinlere çıkmıştır....

2017 Doğtaş Home Fiyatları

2017 Doğtaş Home Fiyatları

Doğtaş Mobilya kendi sektöründe kaliteli ürünler üreten ve bunda da ödüller almış sayılı markalardan birisidir....

2017 Doğtaş Home Bebek Odası Modelleri

2017 Doğtaş Home Bebek Odası Modelleri

2017 Doğtaş Home Bebek Odası Modelleri ile bebekleriniz için gerekli olan tüm konfor ve sağlıkları dikkate...

2017 Doğtaş Home Genç Odası Modelleri

2017 Doğtaş Home Genç Odası Modelleri

2017 Doğtaş Home genç odası modelleri genç odası takımları ile bütün genç odası tasarımlarına detaylıca...

Yukarı